вівторок, 4 вересня, 2018, 13:17 Спорт
Віталій Кільчицький – другий у спринті на Czech Open-2018 з літнього біатлону
Віталій Кільчицький / ldufk.edu.ua

У перших числах вересня в Летограді традиційно триває відкритий чемпіонат Чехії – Czech Open-2018 з літнього біатлону. Пробує свої сили там і значний «десант» українських біатлоністів, з-поміж яких на п’єдестал зійшов представник Львівського державного університету фізичної культури Віталій Кільчицький, котрий лише нещодавно після півторарічної перерви повернувся у професійний біатлон.

У Чехії вихованець Новояворівської ДЮСШ «Янтар» Віталій Кільчицький у спринті був влучним на вогневому рубежі й, програвши 18,7 секунди лідеру гонки Міхалу Крчмаржу, зайняв друге місце у підсумковому протоколі гонки, повідомляє ldufk.edu.ua

Зазначимо, що з шостого по десяте місця, один за одним, розташувалися інші українські біатлоністи – Дмитро Підручний, Сергій Семенов, Артем Тищенко, Артем Прима і Тарас Лесюк.

20. Антон Дудченко (Україна) (0+1) +2:49,3

У гонці переслідування випускник нашого вишу Віталій Кільчицький був дуже близьким до того, аби вдруге піднятися на п’єдестал пошани. Але підвела стрільба на заключному вогневому рубежі – два промахи, бо до цього він чисто пройшов усі три вогневі «точки». У підсумку, четверте місце Кільчицького, як і на недавньому чемпіонаті світу-2018 з літнього біатлону у Нове Мєсто.

Загалом, саме четверта стрільба і стала вирішальною у цій гонці переслідування. Переможець спринту Крчмарж після двох промахів втратив лідерство, пропустивши вперед свого земляка Моравеца, котрий і став переможцем.