Новини » Суспільство

Вчені розповіли про здатність утворення чорних дір поблизу Землі

Американський вчений Франс Преторіус і канадський Вільям Іст визначили, що чорні діри здатні виникати абсолютно в будь-якій точці Всесвіту. Так, в будь-який момент наша планета може опинитися поглиненою невивченою силою.

Про це повідомляють Новини Планети.

У виданні Science Alert повідомляється, що чорна діра в теорії може утворитися в точці взаємодії між 2-а гравітаційними хвилями. Експерти даним терміном називають обурення простору. Хвилі виникають, коли стикаються масивні екзотичні об’єкти, наприклад, нейронні зірки або оговорені нами чорні діри.

Спершу гравітаційна хвиля характеризується великою кривизною, проте у міру розширення вона набуває плоску форму. При зіткненні кількох плоских хвиль спостерігається процес сингулярності, коли викривлення простору-часу прямує до нескінченності.

В останніх дослідженнях вчені припустили початок сингулярності в формі чорної діри, яка не зникає протягом відведеного часу. Експерти очікують подібний поворот подій при зіткненні викривленої гравітаційної хвилі і плоскої.

Під час з’єднання повинно вийти досить енергії для поглинання простору чорною дірою. При такому сценарії гравітаційні хвилі «роздеруть» нашу планету на частини.

Як повідомлялось раніше, астрономи вперше побачили, як чорна діра почала розривати зірку.Loading...