Новини » Економіка 4 вересня, 2018, 12:27
В Україні спростять будівництво об’єктів відновлюваної енергетики
Сонячні панелі. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Сонячні панелі. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Народні депутати підтримали у другому читанні проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо інвестиційної привабливості будівництва об'єктів відновлювальної енергетики).

За законопроект № 8015 під час сесійного засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, проголосували 256 обранців. Згодом перший заступник голови ВРУ Ірина Геращенко назвала прізвища 12 депутатів із фракції «Самопоміч», які попросили долучити їхні голоси до голосування за цей законопроект.

Перший заступник голови Комітету з питань будівництва, містобудування і ЖКГ Дмитро Андрієвський зазначив, що законопроект покликаний зробити максимально привабливими відновлювальні джерела енергетики, а насамперед – вітрогенерацію та сонячну генерацію. Депутат поінформував, що до законопроекту надійшло шість правок, дві з яких відхилили.

Додамо, у законі йдеться про спрощення процедур будівельного контролю для об’єктів, які виробляють електроенергію з енергії вітру. Також ідеться про те, що можна буде перенести з класу наслідків відповідальності об'єкт з CC-2 на CC-1 лише у разі, якщо буде відповідний позитивний висновок уповноваженого органу з охорони природного середовища.

У другому читанні законопроект підтримали 256 народних депутатів.

Нагадаємо, у першому читанні ВРУ законопроект № 8015 підтримала 5 квітня 2018 року.

Додамо, сьогодні голова ВРУ Андрій Парубій урочисто відкрив дев’яту сесію Верховної Ради України восьмого скликання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 15:11 :20