Новини » Економіка 4 вересня, 2018, 13:00
В Україні скасують держрегулювання на ринку цукру
Цукор. Фото: Марієнко Андрій/УНІАН
Цукор. Фото: Марієнко Андрій/УНІАН

Народні депутати схвалили у повторному другому читанні проект закону про визнання такими, що втратили чинність деяких законів України щодо державного регулювання виробництва й реалізації цукру.

За законопроект № 4532 під час сесійного засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, проголосували 263 обранці.

Як ідеться у пояснювальній записці, проект закону розроблено з метою скасування ЗУ «Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру» як такого, що не виконав поставлених завдань, не сприяє сталому функціонуванню бурякоцукрової галузі на ринкових засадах та не забезпечує подальшого розвитку галузі, та ЗУ «Про внесення зміни до статті 5 ЗУ «Про державне регулювання імпорту сільськогосподарської продукції», яким передбачена норма щодо обов’язкових мінімальних цін на продаж цукрових буряків для виробництва цукру квоти «А» і цукру квоти «А».

Під час ранкового засідання ВРУ депутати також ухвалили у другому читанні проект Закону про внесення зміни до статті 11 Закону України «Про управління об'єктами державної власності» щодо впорядкування процедури відчуження суб'єктами господарювання державного сектору економіки житла своїм працівникам № 3131. За проголосували 243 депутати.

У пояснювальній записці йдеться, що підприємства, установи, організації в межах своїх повноважень і за рахунок власних коштів можуть встановлювати додаткові трудові і соціально-побутові пільги для працівників. Однією з них є забезпечення житлом працівників, які потребують поліпшення житлових умов, і кваліфікованих працівників.

Окрм того, обранці підтримали у другому читанні законопроект № 6085 «Про внесення змін до деяких законів України щодо транскордонного співробітництва».

Під час ранкового засідання у ВРУ вшанували 33 роковини з дня смерті українського патріота, дисидента, поета Василя Стуса, оголосивши хвилину мовчання. Народні депутати від "Народного фронту" та БПП, згадуючи трагічну долю поета, розгорнули біля трибуни ВРУ банери, закликаючи не допустити реваншу проросійських сил. Голова ВРУ зауважив, що інформаційна безпека настільки ж важлива, як і мілітарна, та висловив сподівання, що Рада підтримає підготовлені профільним комітетом відповідні пропозиції.

Нагадаємо, сьогодні голова ВРУ Андрій Парубій урочисто відкрив дев’яту сесію Верховної Ради України восьмого скликання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 09:44 :58