Новини » Події 4 вересня, 2018, 1:10
В Одесі б’ють на сполох через руде та маслянисте море

Відпочивальників Одеси налякав колір моря та масляниста плівка, якою воно вкрилося. Очевидці кажуть, що бачили «поржавіле море» на пляжах в Кароліно-Бугазі, Санжейці, Грибівці, Лузанівці та на Фонтанці.

Про це повідомляє 048.ua.

Зазначається, що викиди, схожі на використане мастило та ржавчину, помітили в Одесі і на одеських курортах. Відпочивальники в розпал «оксамитового» сезону залишають популярні місцеві пляжі.

«Це змивки з танкера. Скоріш за все, якийсь продуктовоз зробив скидання. Це не може йти із дна, оскільки мастило – завжди на поверхні через свою щільність. А ще ця пляма дуже нагадує пальмову олію», – пишуть одесити.

Державна екологічна інспекція Північно-Західного регіону Чорного моря вже прокоментувала подію. Відомо, що відбори води проводилися в Лузанівці.

«Йдеться про розлив мазуту, мастила чи збільшення відмерлих водоростей. Вранці 4 вересня будемо вже мати результати», – повідомила виконувачка обов’язків директора Держекоінспекції Північно-Західного регіону Чорного моря Ольга Філіна.

За її словами, минулого тижня у морі неподалік від пляжу Лузанівка фахівці-екологи виявили у відібраних пробах води перевищення гранично допустимих концентрацій зважених речовин, сірководню і заліза. Також було встановлено знижені концентрації кисню.

Як повідомлялось раніше, залишилося 15 років: екологи попередили про катастрофу у Чорному морі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 08:52 :22