Новини » Регіони 4 вересня, 2018, 12:51
В Івано-Франківську з жовтня оформлятимуть електронний квиток для проїзду у комунальному транспорті

В Івано-Франківську в комунальному транспорті діятиме 4 види карток: загальна, пільгова, студентська/учнівська та проїзний. Остання дозволить їздити з пересадками. А нові пільгові картки будуть персоніфіковані, на них буде фото та за необхідності – термін дії.

В Івано-Франківську з жовтня оформлятимуть електронний квиток для проїзду у комунальному транспорті

У Івано-Франківську в комунальному транспорті діятиме 4 види карток: загальна, пільгова, студентська/учнівська та проїзний. Остання дозволить їздити з пересадками. А нові пільгові картки будуть персоніфіковані, на них буде фото та за необхідності – термін дії. Про це сьогодні, 4 вересня, повідомив власкор IA ZIK.

«Багато місяців ми працюємо над питанням впровадження електронного квитка у нашому місті. Спершу КП «Електроавтотранс» розробляло його концепцію – над цим працювали до тепер. Зараз вже замовили валідатори для встановлення їх у комунальному транспорті. А з жовтня цього року розпочнеться виготовлення карток для проїзду. Цілком же запустити електронний квиток ми плануємо вже до кінця наступного року», – зазначає міський голова Руслан Марцінків.

Попередньо місцеві мешканці мали нагоду запропонувати свою назву для картки електронного квитка. Зараз відібрали 11 найпоширеніших назв й обрати, яка буде найбільше личити саме нашому місту зможуть самі франківці в інтернеті під час голосування.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 20:26 :00