Новини » Політика 4 вересня, 2018, 10:13
У Верховній Раді урочисто відкрили дев’яту сесію
Засідання Верховної Ради України. Фото: kmu.gov.ua
Засідання Верховної Ради України. Фото: kmu.gov.ua

Голова ВРУ Андрій Парубій урочисто відкрив дев’яту сесію Верховної Ради України восьмого скликання.

«Шановні колеги та гості, відповідно до ст. 83 Конституції України дев’яту сесію ВРУ VIII скликання оголошую відкритою», зазначив голова ВРУ під час ранкового засідання, яке транслює телеканал ZIK.

Після цього у парламентській залі прозвучав гімн України.

У сесійній залі зареєструвались 375 народних депутатів. У залі присутній Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та члени уряду, представники судової гілки влади, представники дипломатичних установ іноземних держав.

«Шановні колеги, хочу привітати вас з початком дев’ятої сесії ВРУ восьмого скликання. Це початок нашої роботи у той період, коли Україна стоїть перед дуже важливими, навіть критичними викликами – і внутрішніми, і зовнішніми. Звичайно, найбільший виклик, перед яким стоїть Україна, це продовження російської агресії і захист Української держави. Немає сумнівів, що це питання має бути ключовим у роботі сесії», – сказав голова ВРУ, звертаючись до парламентарів та гостей.

Серед внутрішніх викликів Андрій Парубій назвав президентські та парламентські вибори. Спікер висловив переконання, що відчуття відповідальності переважить над політичними емоціями, і Рада продовжить системну, результативну роботу. Ключовим питанням роботи Ради Андрій Парубій назвав питання національної безпеки та підтримки ЗСУ, а також продовження реформи системи безпеки. Серед інших важливих питань спікер назвав ухвалення бюджету-2019, Виборчого кодексу, зміну складу ЦВК.

Цього тижня пленарні засідання Верховної Ради України відбуватимуться з 4 до 7 вересня.

Учора під час засідання Погоджувальної ради ВРУ спікер Андрій Парубій назвав пріоритети роботи дев’ятої сесії Ради.

Восьму сесію ВРУ восьмого скликання голова ВРУ Андрій Парубій закрив у липні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 16:32 :04