Новини » Економіка 4 вересня, 2018, 10:15
У Польщі стартує щорічний Економічний форум за участю України
Фото: ukrinform.ua
Фото: ukrinform.ua

У Криниці-Здруй на півдні Польщі у вівторок розпочинається XXVIII Економічний форум.

Участь у триденному форумі бере численна українська делегація на чолі з першим віце-прем’єр-міністром Степаном Кубівим, повідомляє «Укрінформ».

Цьогорічний форум у Криниці проходить під гаслом «Європа cпільних цінностей чи Європа спільних інтересів?». У ньому беруть участь понад 4 тис. гостей – президентів, глав урядів, міністрів, парламентаріїв, експертів, бізнесменів, діячів культури та представників ЗМІ з понад 60-ти країн Європи, Азії та США.

Форум, під час якого відбудеться понад 180 дискусійних панелей, розпочнеться з дискусії на тему «Між економікою і політикою. Європа у пошуку рецептів соціально-економічного розвитку», в якій візьмуть участь, зокрема, віце-прем’єр-міністри України, Польщі та Болгарії Степан Кубів, Беата Шидло та Валерій Сімеонов.

У рамках форуму також відбудеться презентація фотовиставки «Україна. Подолання», яка ілюструє подолання Україною найжорсткіших викликів сьогодення – окупації частини її території, збройної та інформаційної агресії проти неї, а також відродження господарського потенціалу країни.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 12:39 :14