Новини » Львів 4 вересня, 2018, 8:58
У Городку наводять лад на багатостраждальній вулиці Авіаційній – колишньому військовому містечку

Із вересня мешканці багатоквартирних будинків (в тому числі – ОСББ) у мікрорайоні міста Городка – вулиці Авіаційної матимуть окремі контейнери загального збору твердих побутових відходів.

Про це повідомив сьогодні, 4 вересня, власкор IA ZIK з посиланням на дані Городоцької міської ради.

На 34 багатоквартирних будинки (743 квартири) на вулиці Авіаційній в Городку раціонально буде встановлено 26 майданчиків із контейнерами для складування ТПВ. Таким чином, реалізовуватиметься відповідне рішення виконавчого комітету Городоцької міської ради №105, від 19 травня 2017 року «Про переведення житлових будинків на індивідуальну систему збору твердих побутових відходів у м. Городок Львівської області». Відповідно до цього рішення, надавачу послуг по Городку ТОВ «АВЕ Львів» доручено встановити біля багатоквартирних будинків контейнери об’ємом 1,1 м куб.

Так, відповідно до наданої інформації ТОВ «АВЕ Львів», підраховано, що у мікрорайоні продукуватиметься близько 240 куб м  відходів. Графік вивезення залежно від різних майданчиків коливатиметься від одного до трьох раз в тиждень.

Ці дії виконуються для того, аби навести лад зі складуванням та вивезенням ТПВ у місті, навчити людей культури поводження з ТПВ, зокрема, кожен багатоквартирний будинок нестиме відповідальність за стан контейнера та території навколо нього, адже було чимало скарг, що донедавна контейнери наповнювалися і за рахунок жителів інших населених пунктів. А коли контейнери матимуть господарів, буде до них доступ, то проблема з ТПВ має поступово вирішитися.

Надалі заплановано встановлення контейнерів для збирання пет-пляшок. З цього питання вже є попередні домовленості з приватним бізнесом.

Довідка IA ZIK.

Нагадаємо, що вулиця Авіаційна в місті Городку Львівської області – це колишнє військове містечко льотчиків «Черляни».

Упродовж багатьох зим колишнє військове містечко «Черляни» потерпало від холоду й бруду, а мешканці, серед яких – родини військовослужбовців, ветеранів Збройних сил України навіть влаштовували акції непокори з перекриттям залізничної колії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 10:57 :57