вівторок, 4 вересня, 2018, 8:50 Львів
У Дрогобицькому районі запрацювала ще одна місцева пожежна команда

У Дрогобицькому районі в селі Уличне урочисто відкрили місцеву пожежну команду. Пожежний автомобіль з усім необхідним технічним обладнанням надано головним управлінням ДСНС України у Львівській області.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

Парох о. Петро Сливка розпочав урочистості з молитви, посвячення приміщень і пожежного автомобіля та побажав рятувальникам Божого благословення в їх благородній справі.

Під час церемонії відкриття до присутніх з вітальним словом звернувся голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич.

«Констатую, що в селі дуже багато роботи зроблено, ще більше треба зробити, але я впевнений, що з таким головою ви це зробите, – сказав посадовець. – Я хочу побажати цій команді, яка тут буде працювати, щоб ви якомога менше виїжджали на пожежі, а лише на тренування та для допомоги мешканцям для вирішення побутових проблем. Бажаю, щоб ви з радістю йшли на службу і пам’ятали, що вас чекають вдома».

Участь у відкритті місцевої пожежної команди також взяли заступник начальника головного управління ДСНС України у Львівській області з організації заходів цивільного захисту полковник служби цивільного захисту Ярослав Гуцал, керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба, начальник Дрогобицького районного відділу головного управління ДСНС України у Львівській області Роман Свястін, мешкаці села.

Уличненський сільський голова Святослав Стефанків подякував усім, хто долучився до відкриття пожежної команди, безоплатної передачі приміщень та їх ремонту.

А на завершення обдарована молодь села подарувала присутнім чудовий музичний виступ.

Нагадаємо, що в Дрогобицькому районі це вже третя місцева пожежна команда. Пожежні команди діють у селищах Підбуж і Меденичі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 00:43 :59