Новини » Політика 4 вересня, 2018, 14:20
У Чернівцях до кінця року вчителям на зарплату не вистачає 27,5 млн грн, – екс-мер

Усунутий з посади міського голови Чернівців Олексій Каспрук заявив, що до кінця року вчителям міста на зарплату не вистачає 27,5 млн грн.

Про це екс-мер повідомив на власній сторінці в соцмережі.

Він зазначив, що через зміни у нормативній базі майже 3 тисячі школярів можуть залишитися без груп подовженого дня у випадку, якщо міська рада не внесе зміни до Програми розвитку освіти у місті Чернівці, а виконком не передбачить ці групи у мережі освітянських закладів міста.

«Загалом освіті на зарплату вчителям до кінця цього року не вистачає 27,5 млн грн. Частину коштів освітяни зможуть винайти за рахунок перерозподілу власних видатків, але без додаткового фінансування з бюджету не обійтися», – написав екс-мер.

Він закликав міський профком працівників освіти й депутатів міськради взяти на власний контроль питання дофінансування освіти, а також терміново ініціювати зміни до Програми розвитку освіти, забезпечити фінансування муніципальної надбавки у розмірі 20% доплати вчителям та запровадження стимулюючих муніципальних доплат працівникам дошкільних установ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 08:40 :28