live
Новини » Політика

Тимошенко у Раді спитали, про що у Москві її зять говорить із «емісарами Путіна»

Юлія Тимошенко. Фото: УНІАН

Від лідерки фракції «Батьківщина» Юлії Тимошенко вимагають пояснень, чому її зять так часто їздить до Москви та про що говорить із «емісарами Путіна».

Про це сьогодні під час сесійного засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, під час обговорення законопроекту № 7538 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони винаходів та корисних моделей, заявив народний депутат від БПП Іван Мельничук.

Депутат Мельничук зауважив, що лідерка «Батьківщини» відсутня у сесійній залі.

«Ми сьогодні розглядаємо дуже важливі законопроекти, і хочу звернути вашу увагу в черговий раз на те, що у нас у залі знову немає Юлії Володимирівни Тимошенко. Її не було, коли розглядали питання про зміцнення обороноздатності нашої країни, її не було, коли визнавали Російську Федерацію агресором, її немає зараз, і її не буде під час розгляду будь-яких ключових питань», – заявив Іван Мельничук.

Звертаючись до парламентарів – однопартійців Тимошенко, Мельничук попросив передати їй запитання щодо візитів її зятя (Артура Чечоткіна, одеського бізнесмена, за якого донька Юлії Тимошенко Євгенія вийшла заміж у 2014 році. – Ред.) до РФ.

«У цьому році сім разів улюблений зять Юлії Володимирівни пан Чечоткін літав до Москви. І друге питання: про що він там спілкувався із емісарами Путіна?» – запитав депутат, зауваживши, що чекатиме особистої відповіді чи відповіді на телеефірі.

Читайте також: Юлія Тимошенко не буде Президентом, – Олександр Мороз 

Додамо, народні депутати так і не змогли прийняти у першому читанні проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони винаходів та корисних моделей № 7538. Після кількох нерезультативних голосувань проект закону відхилили.

Нардеп Сергій Каплін зауважив, що неголосування за законопроект призвело до втрати бюджетом країни щонайменше 2-3 мільйонів гривень лише на етапі голосування: «Кожне неголосування, неходіння на роботу призводить до прямих втрат».

Нагадаємо, раніше Юлії Тимошенко вже закидали про те, що вона не бере участі у голосуваннях проти Путіна і РФ.

Додамо, сьогодні голова ВРУ Андрій Парубій урочисто відкрив дев’яту сесію Верховної Ради України восьмого скликання.

Читайте також: Ставнійчук спрогнозувала, що було би з країною, якби Тимошенко стала ПрезидентомLoading...
Loading...
Loading...