Новини » Суспільство 4 вересня, 2018, 5:45
Які продукти харчування скорочують життя

Вживання в їжу «старих» продуктів харчування може негативно впливати на цілісність ДНК, скорочуючи таким чином тривалість життя людей.

Заява про це прозвучала з боку вчених з Гарвардського університету, США, – повідомляє novosti-n.

Американські дослідники порівняли м’ясо 3-річного оленя з м’ясом оленя 25-річного віку. Їх аналіз виявив істотну різницю в тому потенціалі користі для організму, яким володів кожен із зразків м’яса. Зокрема, виявилося, що м’ясо більш дорослої тварини несло в собі ризик, пов’язаний з клітинним порушенням.

«М’ясо старого оленя за тривалий час встигло накопичити в своєму складі небажані компоненти – свідоцтво вікових змін. Це робило його набагато менш корисним і поживним, ніж м’ясо молодої тварини», – розповіли фахівці.

Вчені вважають, що вживання їжі з «вікових» продуктів може бути пов’язано з негативними змінами в організмі. Процес старіння неминуче пов’язаний з ушкодженнями біохімічних структур, які стають все більш суттєвими з часом. «Старі» продукти виявляються джерелами речовин, які виникають в їх тканинах в результаті таких пошкоджень, вважають фахівці.

«Вживання подібних продуктів може прискорювати старіння в тих випадках, коли їх інгредієнти починають впливати на процеси регуляції генів, сприяючи порушенням в ДНК», – зазначили автори проекту. 

Як повідомлялось раніше, фахівці попереджають, що кокосова олія є одним з найнебезпечніших продуктів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 08:22 :31