Новини » Політика 4 вересня, 2018, 19:54
Справа Ситника: У ГПУ стверджують, що журналістів не прослуховуватимуть

У Генеральній прокуратурі заявили, що у рамках розслідування щодо директора НАБУ Артема Ситника не втручатимуться у професійну діяльність та особисте життя головреда програми «Схеми» Наталії Седлецької, до телефону якої ГПУ отримала доступ за рішенням суду.

Про це речник ГПУ Андрій Лисенко написав у Facebook.

«Судом дозволено провести дослідження матеріалів оператора телекомунікацій за період в 17 місяців. Це обумовлено необхідністю встановлення часу, дати та місця ймовірного розголосу даних з обмеженим доступом керівником НАБУ в рамках кримінального провадження за ч.2 ст.163, ч.1 ст.182, ч.1 ст. 328, ч 2.ст.387 КК України», – написав Лисенко.

За його словами, цей період починається з моменту припинення негласних заходів відносно цивільної дружини Констянтина Кулика Ірини Німець до дати реєстрації кримінального провадження, в рамках якого досліджуються ці обставини.

«Особа, відносно якої прийнято рішення судом, виступає разом з іншими громадянами в якості можливого свідка. Документи з інформацією оператора телекомунікацій, до яких надано доступ судом, не включатиме змісту розмов. Мова також не йдеться про прослуховування вказаної особи та інших абонентів. При цьому не здійснюватиметься жодного втручання в професійну діяльність та особисте життя», – наголосив речник ГПУ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 15:39 :46