вівторок, 4 вересня, 2018, 9:21 Львів
Сокальчани і жовківчани разом з німцями відвідали у Польщі свято обжинок
Сокальчани і жовківчани разом з німцями відвідали у Польщі свято обжинок
Сокальчани і жовківчани разом з німцями відвідали у Польщі свято обжинок

У селі Любича Крулівська Томашівського повіту Люблінського воєводстава (Республіка Польща) відбулося свято обжинок, в якому взяли участь делегації з України, зокрема, з Сокальського та Жовківського районів Львівської області та з Німеччини.

Про це повідомив сьогодні, 4 вересня, власкор IA ZIK з посиланням на дані Сокальської та Жовківської РДА.

Під час урочистостей на обжинках у Любичі Крулівській голова Сокальської РДА Роман Токай привітав польських рільників з найбільшим хліборобським святом, а також подякував керівництву Томашівського повіту за тісну міжнародну співпрацю на регіональному рівні із прикордонною Сокальщиною.

За інформацією Жовківської РДА, на повітових обжинках у Польщі делегацію Жовківщини представили голова РДА Надія Щур, керівник апарату РДА Анна Богуш, начальник відділу містобудування та архітектури РДА Орест Цап та начальник юридичного відділу РДА Олег Бакум.

На святі була представлена виставка плетених виробів з пшеничних колосків, відправлена обжинкова польова меса. Традиційно, був організований конкурс на найгарніший обжинковий вінок.

Голова Жовківської РДА Надія Щур подякувала польським партнерам за запрошення та вручила старості Томашівського повіту Яну Ковальчику український коровай – як символ свята обжинок.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 22:34 :27