Новини » Події 4 вересня, 2018, 12:47
СБУ оприлюднила прізвища ще дев’яти російських найманців «Вагнера», які загинули у Сирії
Найманці ПВК «Вагнера» в Сирії. Фото: СБУ
Найманці ПВК «Вагнера» в Сирії. Фото: СБУ

СБУ продовжує оприлюднювати дані загиблих в Сирії найманців ЧВК «Вагнера».

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

26 липня СБУ повидомила, що має інформацію про більше ніж 80 російських бойовиків ПВК «Вагнера», у тому числі іноземних громадян, які загинули в САР внаслідок удару військ Коаліції у ніч з 7 на 8 лютого цього року. Також оприлюднено персональні дані 41 найманця.

«Відразу після брифінгу СБУ російські спецслужби вдалися до беспрецендентних заходів для недопущення виходу «списку Вагнера» через ЗМІ РФ, включаючи прямі залякування російських журналістів та «зачистку» аккаунтів загиблих найманців і членів їх сімей у соціальних мережах», – йдеться у повідомленні СБУ.

Сьогодні СБУ додатково оприлюднює призвіща ще дев’яти найманців, загиблих або померлих від отриманих поранень, у томі числі іноземних громадян, а також групові фото бовиків «Вагнера» напередоні знищення в САР:

  • Апостол В.І., 13.01.1988, мав подвійне громадянство РФ та Республіки Молдова, вбивав на території Чечні, учасник російських НЗФ в Україні;
  • Вертинський В.В., 13.06.1954, громадянин РФ, був діючим депутат Петропавлівської сільської думи Катайського району Курганської області від місцевого відділення всеросійської партії «Єдина Росія»;
  • Соломатов С.В., 20.09.1990, громадянин РФ, близький родич російських музикантів з м. Москва – Валентина Соломатова та Юрія Андрійчука, належність до російських НЗФ в Україні, перевіряється;
  • Макаров С.Ю., 20.09.1984, громадянин РФ, учасник російських НЗФ в Україні;
  • Кутсарь А.В., 24.01.1984, громадянин РФ, вбивав на території Чечні, учасник російських НЗФ в Україні;
  • Баскаков Є.В., 01.01.1982, громадянин РФ, учасник російських НЗФ в Україні;
  • Ганчеров С.Г., 16.07.1992, громадянин РФ, належність до російських НЗФ в Україні, перевіряється;
  • Нуртдінов І.І., 20.02.1982, громадянин РФ, учасник російських НЗФ в Україні;
  • Багашев К.Ю., 11.12.1970, громадянин України, учасник російських НЗФ на Донбасі.

Не зважаючи на намагання російських спецслужб приховати, насамперед від російського громадянського суспільства, правду про масові втрати найманців ПВК «Вагнера», СБУ готова передати журналістам наявні докази їх загибелі в САР разом зі свідченнями рідних та близьких найманців.

Таким чином загальний список втрат російських «їхтамнетів» у ніч з 7 на 8 лютого 2018 року, що оприлюднила Служба безпеки України, становить «не 5, і навіть не 10 вбитих», а вже 50 найманців. При цьому, за наявними оперативними даними, понад 80% російських найманців до «відрядження у Сирію» брали участь у бойових діях на Донбасі у складі російських незаконних збройних формувань. Найближчим часом СБУ оприлюднить додаткову інформацію про терористичну діяльність та втрати ПВК «Вагнера» з метою продовження викриття брехливості офіційних осіб РФ щодо відсутності російських «їхтамнетів» на території України і Сирії та донесення правди до світової спільноти про російські військові злочини.

Список найманців ПВК «Вагнера», які загинули або померли від отриманих поранень в результаті удару сил Коаліції 07.02.2018 в Сирії в районі Дейр-ез-Зору можна переглянути тут.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 23:25 :06