Новини » Суспільство 4 вересня, 2018, 11:11
Самотність поширюється особливо стрімко серед молоді
Фото: Pixabay
Фото: Pixabay

Лікарі та політики у всьому світі все частіше переймаються проблемою самотності.

Дослідники визначають самотність як суб’єктивну соціальну ізоляцію, відчуття відсутності бажаних соціальних контактів. Щоб дізнатись, як багато людей почуваються самотніми, видання The Economist.

та американська некомерційна група Kaiser Family Foundation провели опитування людей у ​​трьох багатих країнах. Дослідження показало: понад 9% дорослих – у Японії, 22% в Америці та 23% – у Британії завжди чи часто відчувають себе самотніми або не мають достатнього спілкування.

Вважається, що основною причиною цього є технології. Часто провина лягає на смартфони та соціальні медіа. Дані свідчать про те, що частка підлітків у віці 15 років, які почуваються самотніми у школі, значно зросла у період між 2003 та 2015 роками.

Можна легко звинуватити у всьому смартфони. Адже різке падіння числа американських підлітків, які виходять кудись без батьків, почалося у 2009 році, коли набули поширення мобільні телефони. Замість того, щоб зустрічатися особисто, молодь стала усе частіше спілкуватися в Інтернеті.

Деякі психологи стверджують, що постійний моніторинг світлин інших людей може викликати відчуття ізольованості та самотності.

Проте, не зовсім зрозуміло: тривале використанням соціальних засобів масової інформації викликає почуття самотності чи навпаки.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-26 04:15 :54