Новини » Світ Читать эту новость на русском

Росія знову бомбардує Сирію

Бомбардування в Сирії. Фото: EPA-EFE/ATEF SAFADI

Росія відновила бомбардування сирійській провінції Ідліб після тривалої перерви.

Про це, посилаючись на Reuters, повідомляють «Українські новини».

За даними Сирійського центру моніторингу з дотримання прав осіб, російські повітряні нальоти припинилися в районі Ідліб 15 серпня, але просирійські урядові війська продовжували повітряне бомбардування і обстрілювали там повстанців.

Повідомляється, що повітряні удари були нанесені в сільській місцевості недалеко від Джіср-еш-Шугур на західному краю північно-західної території повстанців.

Російські, турецькі й іранські лідери мають зустрітися 7 вересня в Ірані і, як очікується, обговорять ситуацію на північному заході Сирії.

7 вересня в іранському Тебрізі відбудеться тристоронній саміт з врегулювання становища в Сирії, в якому візьмуть участь Росія, Туреччина та Іран. Франція веде переговори з учасниками саміту з метою змусити їх чинити тиск на Асада, заявив 2 вересня французький міністр закордонних справ Жан-Ів Ле Дріан, пише DW.

У свою чергу, міністр закордонних справ ФРН Хайко Мас (Heiko Maas) має намір торкнутися ситуації в сирійській провінції під час свого візиту в Туреччину 5 та 6 вересня. «Ми зробимо все, щоб запобігти гуманітарній катастрофі в Ідлібі», – заявив Мас.

«Росіяни, і іранці допустять серйозну гуманітарну помилку, прийнявши участь в цій потенційній людській трагедії. Сотні тисяч людей можуть бути вбиті. Не дозвольте цьому статися», – заявив Трамп в Twitter.Loading...