Новини » Події Читать эту новость на русском

Прикордонникам, які чергують на адмінкордоні з Кримом, видали спецзахист

ZIK

Робота Херсонського загону Держприкордонслужби України скоригована в зв’язку з хімічними викидами «Кримського титану», який знаходиться на території окупованого Криму.

Про це агентству «Інтерфакс-Україна» повідомив помічник глави прикордонного відомства Олег Слободян.

«У зв’язку з надзвичайною подією ми скорегували службу прикордонних нарядів. Зокрема, службовцям видали технічні засоби, засоби спецзахисту, в наряди не виходять жінки-військовослужбовці. Ми також збільшили кількість нарядів, щоб у разі необхідності прикордонники допомагали один одному», – сказав він у коментарі агентству у вівторок ввечері.

Водночас О.Слободян підкреслив, що мова не йде щодо зміни позицій підрозділами Держприкордонслужби. Заходи означають лише корегування роботи, і вони поширюються на весь Херсонський прикордонний загін.

Жителі Армянська з 24 серпня масово скаржаться в соцмережах на жовтий наліт, схожий на іржу, який покрив деталі автомобілів, огорожі, газові колонки, ключі, посуд і прикраси з металу. Крім того, на деревах жовтіє і передчасно обпадає листя. Деякі з мешканців міста повідомляють про висип і блювоту в дітей, а також біль у горлі.

Окупаційна влада Криму 4 вересня оголосила про перевищення ГДК сірчистого ангідриду на півночі півострова й вирішила зупинити на два тижні роботу великого хімзаводу – філії ТОВ «Титанові інвестиції» в Армянську, який використовує кислотонакопичувач.

Крім того в Армянську на два тижні оголошено канікули, дошкільнят із мамами і школярів «з профілактичною метою» відправлять на відпочинок до кримських санаторіїв.

 

 

Loading...