вівторок, 4 вересня, 2018, 9:25 блоги Політика
Про політ Порошенка і нездорову любов…
Оксана Думанська
письменниця, перекладач

Кажуть, бачили президента у звичайному літаку серед звичайних пасажирів. Уже заклекотіли: піар перед виборами. А може, йому теж уже набридло бачити зблизька тільки офіційних осіб?!

Ні, ми вже як не любимо, то до зубовного скреготу з будь-якої причини, чисто по-християнськи і за Божими заповітами, так? Любов до ближнього скасовано? А може, він перевіряв, скільки українців летіло з Британії, щоб переконатися, що наші люди тепер літають, куди хочуть?)))

У нас якась нездорова любов до чужих президентів, хоч вони там теж не всі політичні супермени, ми сто разів облайкаємо жінку-президентку, яка одягла спортивну форму своїх футболістів, і перепостимо небилиці про її скромність, проте на свого будемо дивитися ворожим оком, навіть якщо він вділить кожному по частці зі своїх статків.

Я теж маю що поставити на карб Петрові Олексійовичу, зважаючи на його політичну волю чи її брак. Але не смію – хай цим займаються молоді політики, які починають набирати силу хоча б на місцевих рівнях.

Я підтримуватиму їх, бо поки не зростимо нове покоління політичних лідерів, один доїтиме корів, а інша набалакає сім копиць гречаної вовни. Тільки виплекавши своє, ми обиратимемо найкращого. А кращі допомагатимуть йому правувати державою, не розхитуючи її підвалин. Бо поки що споглядаю серед нашого фальшивого істеблішменту «терраріум однодумців» з низькою політичною культурою і обмеженою освітою, зате хитровжучених на уміння збагатитися...

Якось так... Зі сподіванням, що вистачить притомності не топити свої ж кораблі...

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 06:44 :24