вівторок, 4 вересня, 2018, 18:03 Спорт
Олімпійський чемпіон Ігор-1988 німець Крістіан Шенк зізнався у вживанні допінгу
Крістіан Шенк / dw.com
Крістіан Шенк / dw.com

Чемпіон літньої Олімпіади-1988 з легкої атлетики, німецький десятиборець Крістіан Шенк збереже медаль, незважаючи на зізнання в допінгу – згідно з правилами Міжнародного олімпійського комітету (МОК), для цього і аналогічних випадків термін давності минув.

Олімпійський чемпіон Ігор-1988 у Сеулі з легкої атлетики десятиборець Крістіан Шенк, який виступав за збірну НДР, незважаючи на зізнання у вживанні допінгу під час кар’єри, збереже медаль. 53-річний німець сказав, що приймав заборонений стероїд туринабол.

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) привітав зізнання Шенка, але заявив, що він не втратить олімпійської нагороди з огляду на закінчення терміну давності.

«Згідно з нашими правилами, для цього і аналогічних випадків термін давності минув. Ми вітаємо зізнання спортсмена і сподіваємося, що воно допоможе прояснити ситуацію в минулому і посилити боротьбу з допінгом. У той же час ми сподіваємося, що результати роздумів Шенка сприятимуть його особистому добробуту, і бажаємо йому всього найкращого у вирішенні проблем зі здоров’ям», – наводить заяву МОК Inside the Games.

Крім «золота» Олімпіади-1988, Шенк здобував титул чемпіона Європи в 1990 році і «бронзу» на чемпіонаті світу-1991.

Зараз колишній спортсмен намагається розібратися з проблемами зі здоров’ям, викликаними вживанням допінгу.

Додамо, що згідно широко поширеній думці, в НДР існувала державна підтримка допінгу.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 06:18 :58