Новини » Політика 4 вересня, 2018, 20:30
Нардеп Гузь не вірить, що новий виборчий закон буде прийнято
ZIK
ZIK

Якщо новий виборчий закон не буде прийнятий, то це не стане провалом. Адже коли йдеться про «гречку», то проблема не в тому, який закон, а як працюють правоохоронні органи.

Таку думку висловив народний депутат України Ігор Гузь у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«У першому читанні новий виборчий закон набрав 226 голосів. Я є мажоритарним депутатом, але підтримав цей законопроект, і в другому читанні так само проголосую «за». Утім я готовий дискутувати з тими політиками, які переконують, що новий виборчий закон є ідеальним і позбавить «гречкосійства».

Я вважаю, що коли йдеться про «гречку», то проблема не в тому, який закон. Адже як «мажоритарник» купує «гречкою», так само це може робити і депутат зі списку, якщо не працюють правоохоронні органи», – наголосив Ігор Гузь.

Тому депутат певен – яким би ефективним не був закон, він не працюватиме, якщо правоохоронна система дозволяє відвертий підкуп виборців.

«Я прогнозую, що закон все ж не буде прийнятий через певні об’єктивні причини. Оскільки вже є багато депутатів, навіть не мажоритарних, які підібрали собі округи і вклали в них чимало коштів. Тому всі ці люди, зокрема і провладні фракції, будуть робити все можливе, щоб закон не був прийнятий», – пояснив Ігор Гузь.

Як повідомлялося, політолог Тарас Чорновіл заявив, що наразі законопроект про Виборчий кодекс має щонайменше десяток прогалин, що дозволять владі маніпулювати.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 15:41 :13