вівторок, 4 вересня, 2018, 17:24 Львів
На вул. Княгині Ольги ліквідують тріщини за 5,5 млн грн

На вул. Княгині Ольги проводять ремонтні роботи із запобігання руйнуванню дороги за методикою, яку застосовують при ремонті великих магістралей державного значення

На вул. Княгині Ольги у Львові ТзОВ «Онур» проводить ремонтні роботи із запобігання руйнуванню дороги (ліквідація тріщин) за методикою, яку застосовують при ремонтні великих магістралей державного значення.

Про це інформує прес-служба ЛМР.

За словами заступника міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергія Бабака, на вул. Княгині Ольги покриття було зроблено у 2009 році. Гарантійний термін був на 5 років. Вже 9 років пройшло і треба проводити підтримуючий ремонт, адже з’явилися тріщини на асфальті.

«Як відбуваються роботи? Як тільки на дорозі на асфальті з’являються тріщини, спочатку наноситься фарбою контур тріщини, потім по цьому контуру їде фреза, яка розрізає цю тріщину. Тоді вже інша машина заповнює цю тріщину спеціальною мастикою, до складу якої входить бітум і спеціальний пластикат. Все швидко застигає і вже за годину можна відкривати цю смугу для проїзду.

Ремонт дороги за такою технологією найперше мінімізує загальні витрати. Адже якщо не ліквідувати тріщину, то за рік-два на цьому місці, де вона є, від перепаду температур і гідроударів будуть утворюватися ямки. Відповідно, щоб цього не допустити і не нести вже більші витрати під час ямкового ремонту, ми вирішили застосовувати такі сучасні технології», – повідомив Бабак.

За його словами, ці ремонтні роботи проводить ТзОВ «Онур», яке стало переможцем тендеру. Договір укладено на суму 496 тис. грн. Ціна 1 м. п. такого ремонту 90 грн 35 коп. Відповідно на цю суму передбачено зробити 5,5 тис. м тріщин.

Якщо ліквідовані тріщини на вул. Княгині Ольги добре простоять після зими, застосування цієї методики планують продовжити у 2019 році на вул. Науковій, вул. Кульпарківській і вул. Стрийській. Однак, як повідомив представник ТзОВ «Онур», застосовувати такий механізм можна лише на дорогах де лінійні тріщини.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 13:27 :19