Новини » Регіони 4 вересня, 2018, 11:59
На Рівненщині в сільраді ревізори знайшли порушень майже на 400 тисяч гривень

На 392,6 тисячі гривень фінансових порушень, що призвели до втрат ресурсів, виявили ревізори управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області у фінансово-господарській діяльності Бугринської сільської ради Гощанського району.

Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі управління.

Під час проведення ревізії встановлено факти зайво призначеної житлової субсидії на загальну суму 82,6 тисячі гривень, що перерахована надавачам послуг у повному обсязі, нецільового використання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на 182,8 тисячі гривень. Так, протягом грудня 2016 року кошти були спрямовані сільською радою не на оснащення загальноосвітніх навчальних закладів засобами навчання, а на придбання спортивних тренажерів, цифрових фотокамер та електричних плит.

Серед інших порушень фінансової дисципліни ревізорами виявлено покриття витрат іншої юридичної особи за рахунок коштів загального фонду кошторису сільської ради, порушення в нарахуванні та виплаті заробітної плати тощо.

Завдяки вжитим під час ревізії заходам сільська рада вже відшкодувала 127 тисяч гривень. За результатами проведеного ревізорами контрольного заходу складено вісім протоколів про адміністративні правопорушення.

Матеріали передано управлінню захисту економіки в Рівненській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 10:04 :51