Мер Конотопа: Україна веде війну за «сіру масу»

ZIK

Загалом в Україні є п’ять відсотків небайдужих людей із «закритим забралом», 70 – це «сіра маса», 15 – думаючих, а решта – інтелектуали. Найгостріша боротьба триває за найбільший процент населення.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі ZIK розповів міський голова Конотопа Артем Семеніхін.

«На мій погляд, є п’ять відсотків людей із «закритим забралом», 70 – це «сіра маса», 15 процентів – думаючих, а решта – інтелектуали. Тобто ті, хто хочуть розібратися, дійти до істини, і лише тоді зайняти якусь сторону», – зазначає мер міста.

Артем Семеніхін переконаний, що вплутуватися у «сіру масу» – варто.

«Сіра маса» – це люди, які зайняті своїм побутом, піклуються про дітей, заробіток. З ними обов’язково треба працювати. Я би поборовся за цих громадян», – наголошує міський голова Конотопа.

Він упевнений, що Україна в основному веде війну за «сіру масу», яка живе сьогоденням.

«Їм потрібно все пояснювати, наводити приклади, можливо ті, які асоціюються з їхнім життям. Іноді мені сумно від того, що не вдається когось переконати. Втім, злості за це я не відчуваю», – зауважує мер.

Також він підкреслює: з громадянами потрібно постійно спілкуватися, пояснювати складні моменти тощо.

«На зустрічі з 30-40 виборцями, левову частку людей мені вдається переконати. Помітно по очах те, як агресивна людина, почувши пояснення, починає мислити. Згодом вона дякує мені і за пояснення певних моментів, і за виконану роботу в місті», – додає Артем Семеніхін.

До слова, нагадаємо, раніше мер міста розповідав про те, що отримав ультиматум. Він мусив ділитися посадами з іншими партіями або ж Конотоп міг залишиться без бюджету.Loading...