Новини » Політика

Мер Конотопа розказав, за що йому пропонували 3-кімнатну квартиру у Києві

ZIK

Ми спостерігаємо, як на Сумщині патріоти приходять до влади, як їх купують, як вони продаються і хочуть нажитися, а відтак забувають про свій патріотизм. Спостерігаємо, як центральна влада «зростається» з губернатором та обласним СБУ й поліцією.

Про це заявив міський голова Конотопа Артем Семеніхін в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі ZIK

«Я маю свою позицію і завжди повідомляю про порушення до Служби безпеки України. Але їм більше до вподоби допомагати таким народним депутатам, як Ігор Молоток, захоплювати владу. Цей депутат має «дірку» на кордоні й співпрацює з Росією по контрабанді. У мене є багато фактів, як в його ж місті Шостка фірми, які належать його дружині та батьку, виграють тендери на будь-що, куди заходять кошти з державного бюджету», – наголосив Семеніхін.

Міській голова вважає, що Сумщина, а зокрема Конотопщина та 160-ий виборчий округ, є лакмусовим папірцем, за яким можна зробити проекцію на всю Україну.

«Ми спостерігаємо, як на Сумщини патріоти приходять до влади, як їх купують, як вони продаються і хочуть нажитися, а відтак забувають про свій патріотизм. Спостерігаємо, як центральна влада «зростається» з губернатором та обласним СБУ й поліцією. Спочатку вони намагаються домовитися і пропонують гроші, і я особисто сам через це пройшов. Мені пропонували 3-кімнатну квартиру в Києві, якщо я погоджу вартість проїзду в 7 гривень», – заявив мер Конотопа.

За його словами, голова Сумської ОДА Микола Клочко чітко вказав на схеми «відкатів». Мовляв, коли заходять гроші з Державного фонду регіонального розвитку, то міський голова має віддати 10-15% губернатору, і тільки тоді до міста будуть заходити гроші.

«Коли я відмовився від усіх подібних пропозицій, мені почали ставити палиці в колеса. Відтак місто Шостка, яке менше від Конотопа, за останні роки отримало 100 мільйонів субвенцій із державного бюджету, тоді як Конотоп – 10 мільйонів», – констатував Артем Семеніхін.

Як повідомлялося, міський голова Конотопа Артем Семеніхін заявив про переворот у мерії. Він вважає, що його відставка – це помста колишніх «регіоналів».

Loading...