Новини » Львів 4 вересня, 2018, 15:16
Львів’янам нагадали про штрафи за випалювання сухої трави

Незважаючи на всі заборони, прохання і застереження, мешканці і далі продовжують випалювати суху рослинність. У Львові з початку року вже облікували 34 пожежі в екосистемах. Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР застерігає, що такі пожежі завдають непоправної шкоди довкіллю, шкодять тваринному і рослинному світу, а дим – небезпечний для здоров’я людини.

Про це інформує прес-служба ЛМР.

«З початку року у Львові маємо 34 пожежі в екосистемах, з них 28 пожежі сухої рослинності, 6 – на торфовищах. Ці пожежі виникають не з якихось технічних чи природних причин, катаклізмів, а з людської недбалості. Люди розпалюють вогнища в недозволених місцях, на торфополях, підпалюють городину або залишають недопалки чи сірники на сухій трав’янистій підстилці. І це спричиняє складні пожежі, які іноді доводиться ліквідовувати тижнями.

Тому ми ще раз застерігаємо мешканців суворо дотримуватися правил пожежної безпеки і не спалювати сухостою, бо це загрожує виникненням масштабних пожеж і завдає значних економічних та екологічних збитків. Також звертаємося до мешканців, щоб при виявленні загорання, навіть дуже незначного, обов’язково телефонували за номером «101» і повідомляти, щоб відповідні служби могли оперативно реагувати», – наголошують в управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР.

У міськраді нагадують, що за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків, особи, винні у підпалі, несуть адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від 170 гривень до 1190 гривень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 08:58 :50