вівторок, 4 вересня, 2018, 5:58 Суспільство
Клімкін заявив, що з України щорічно виїжджає мільйон громадян

З України щорічно виїжджає приблизно мільйон громадян. Клімкін уважає, що ситуація з міграцією з України найближчим часом збережеться

Про це міністр закордонних справ України Павло Клімкін сказав 3 вересня в ефірі телеканала ICTV, відповідаючи на запитання про ефективне використання української діаспори за кордоном, – повідомляє Гордон.

Результат пошуку зображень за запитом "фото Клімкіна"

«У нас дійсно катастрофічна ситуація – приблизно мільйон українців виїжджає кожного року. Ми вважаємо, що, на жаль, ця тенденція найближчим часом збережеться», – сказав він.

Клімкін також зазначив, що в Польщі, за останніми даними, живе приблизно 1,4 млн громадян України, а в польському Вроцлаві співвідношення української мови і польської «десь 30 на 70».

Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко вважає трудову міграцію однією з найбільших загроз для держави після воєнної агресії. На його думку, міграцію українців зупинить підвищення середньої зарплати до 16 тис. грн.

За прогнозами директора Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України Елли Лібанової, місце українців, які виїхали за кордон, займуть вихідці з азіатських країн. Згідно з даними дослідження громадської думки, яке провів Київський міжнародний інститут соціології в листопаді – грудні 2017 року, майже кожен третій громадянин України замислювався про еміграцію, кожен четвертий – не вірить, що Україна стане на ноги як незалежна держава.

Як повідомлялось раніше, українці визнають, що трудова міграція – це катастрофа, але хочуть знайти роботу за кордоном.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 09:04 :31