вівторок, 4 вересня, 2018, 9:37 Львів
Кількість госпіталізованих з отруєнням після дня народження на Львівщині зросла до 15 осіб
Фото: Микола Тис/ZIK
Фото: Микола Тис/ZIK

Станом на 21.00 3 вересня кількість госпіталізованих після дня народження на Львівщині зросла до 15 осіб, зокрема, госпіталізовано чотири дитини, віком від 3 до 17 років.

Про це повідомили в департаменті цивільного захисту ЛОДА.

2 вересня о 21.30 до Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф поступило повідомлення про госпіталізацію до інфекційного відділення Бродівської ЦРЛ у стані середньої важкості восьми осіб, (з них 2 дітей 17 років) із симптомами «харчова токсикоінфекція». Всі вони 1 вересня святкували день народження в кафе «Софія», що у с. Суходоли Бродівського району. Кількість осіб, що святкували та вживали їжу в цьому кафе 1 вересня уточнюється.

3 вересня за допомогою звернулось ще сім осіб. Станом на 21.00 3 вересня всього госпіталізовано 15 осіб, з них чотири дитини – віком від 3 до 17 років.

Пацієнтам проводиться повний комплекс лікувально-діагностичних заходів, відповідно до клінічних протоколів МОЗ України. Про ситуацію, що виникла і привела до захворювання людей, повідомлено керівництво лабораторного центру та відповідних підрозділів Держпродспоживслужби, які здійснюють обстеження та проводять роботу у вогнищі інфекції. Робота кафе на час перевірки припинена на три доби.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 01:58 :39