Новини » Політика 4 вересня, 2018, 13:33
Казанський: Клани, які провокували погроми на Донбасі, не вірили, що це буде серйозно
ZIK
ZIK

У 2014 році уся міліція на Донбасі, в принципі, саботувала боротьбу із сепаратистами. Очевидно, що це була гра в піддавки. Ні для кого не секрет, що МВС було завжди лінією Ахметова і очолювали цю структуру його люди. Тому, коли відбувалися погроми та безлади на Донеччині, ймовірно, що «впливові люди» не вірили, що з цього вийде щось серйозне і хотіли просто поторгуватися з Києвом.

Про це в ефірі інтелектуально-політичного проекту «Гра у класику» з Сергієм Рахманіним на телеканалі ZIK говорив громадський активіст Денис Казанський.

«Варто зрозуміти, що усі чвари на сході України відбуваються від бідності. Якби у нас розвивалася економіка, створювалися робочі місця, а замість тих шахт, що закрилися, зводили б нові підприємства, людям не було б коли займатися сепаратизмом. Адже наразі на Донбасі живуть люмпенізоване населення, яке пережило занепад», – сказав Казанський.

Хоча, за його словами, тоді відбулося штучне підігрівання ситуації олігархами, які намагалися на цьому грати і заробляти капітали.

«Ймовірно, що Ахметов підігрівав сепаратистські настрої. Адже я знаю, що він міг їм завадити, але не зробив цього. До того ж ситуація підігрівалась ще й людьми, які з ним були так чи інакше пов’язані, зокрема – і місцева влада», – зазначив активіст.

Адже, він зауважив: ні для кого не було секретом, що місцева владазалежна в своїх діях. Адже її представники завжди орієнтувалися на когось із бізнесменів та олігархів.

«Кожен журналіст на Донеччині може підтвердити, незалежно від того, які має погляди, що лінія МВС завжди належала Ахметову і очолювали цю структури його люди. Уся міліція у 2014 році чітко саботувала боротьбу із сепаратистами. Фактично, це була гра в піддавки і це очевидно», – розповів Казанський.

Він вважає: якби тоді правоохоронцям зверху віддали наказ про недопущення погромів і реальну боротьбу із сепаратистами, зараз усе було б по-іншому. Очевидно, що такого наказу або не було, або був наказ не чинити їм супротиву.

«Я впевнений, що Ахметов і інші представники Донецьких та Луганських кланів підігравали цим людям. Вони провокували погроми та безлади, бо не вірили, що з цього вийде щось серйозне, а також хотіли поторгуватися з Києвом, полякати. Вірогідно, що вони просто не вірили, що Київ почне реальні бойові дії», – наголосив він.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 06:21 :47