вівторок, 4 вересня, 2018, 16:33 Політика
Екс-міністр оборони Польщі: Росія могла підробити чорні ящики літака ТУ-154М
Уламки на місці катастрофи літака Ту-154, на борту якого знаходився президент Польщі Лех Качинський, поблизу Смоленська, 12 квітня 2010 року. Фото: EPA/SERGEI CHIRIKOV/Архівне фото
Уламки на місці катастрофи літака Ту-154, на борту якого знаходився президент Польщі Лех Качинський, поблизу Смоленська, 12 квітня 2010 року. Фото: EPA/SERGEI CHIRIKOV/Архівне фото

Голова Підкомісії з розслідування смоленської авіакатастрофи Антоні Мацеревич заявив, що Міжнародна організація цивільної авіації повинна вжити заходів, які змусять Росію виконати процедури в рамках розслідування, що стосується Смоленської катастрофи 10 квітня 2010 року.

Колишній міністр національної оборони Польщі Антоні Мацеревич зазначив, що є припущення, щодо того, що Росія підробила чорні ящики з борта ТУ-154М, пише radiopolsha.

«Існує припущення про те, що чорні ящики були підроблені. Знаходження двох пар подібних, але різних чорних ящиків наводить на думку про те, що ми маємо справу з підробкою», – заявив він.

Екс-голова оборонного відомства Польщі додав, що якщо російська сторона з цим не згодна, то Міжнародна організація цивільної авіації повинна втрутитися в розслідування.

Антоні Мацеревич підкреслив, що Підкомісія з розслідування смоленської авіакатастрофи продовжує свою роботу.

«Робота триває, ми закінчуємо реконструкцію уламків, створену на основі фотографій. Найближчим часом я повідомлю про завершення роботи», – повідомив він.

10 квітня 2010 року в Смоленську в авіакатастрофі загинув президент Польщі Лех Качинський і ще 95 осіб – екіпаж і члени офіційної делегації, яка прямувала в Катинь для участі в меморіальних заходах з нагоди річниці Катинського розстрілу 1940 року.

Нагадаємо, представники Польщі почали в Росії огляд уламків літака Качинського.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 09:13 :21