Новини » Політика 4 вересня, 2018, 2:30
Екс-голова Служби зовнішньої розвідки порадив, як захиститись від прослуховування
ZIK
ZIK

Якщо людина не хоче, щоб її прослуховували, біля неї не повинно бути жодного засобу зв’язку.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK сказав екс-голова Служби зовнішньої розвідки України (2014-2016 рр.) Віктор Гвоздь.

Гість програми, відповідаючи на запитання щодо того, як в Україні відбувається прослуховування політиків і посадовців, зауважив, що це в компетенції лише однієї організації – СБУ. Віктор Гвоздь пояснив, що Служба зовнішньої розвідки не має права на прослуховування, оскільки всі технічні засоби були передані з різних органів у СБУ.

«Є певні елементи, але вони моментально, як тільки будуть включені, потраплять під контроль СБУ, тобто без СБУ провести таке прослуховування практично неможливо», – зауважив колишній очільник Служби зовнішньої розвідки.

Гість програми прокоментував намагання НАБУ отримати право на прослуховування і заяви окремих експертів, що як тільки НАБУ отримає це право, відразу доступ до прослуховування всіх посольств матиме американська розвідка: «Це із теорії змов. Питання в тому, що є таке поняття – «радіорозвідка» за кордоном. Потужні країни – такі, як Росія, США, Франція, Німеччина – мають спеціальні групи, я думаю, які можуть організувати таку роботу і без допомоги НАБУ, і без допомоги СБУ».

Колишній очільник Служби зовнішньої розвідки зауважив, що коли людину захочуть прослуховувати, жодні засоби, щоб запобігти цьому, не допоможуть.

«Річ у тім, що на сьогодні, якщо поставлене завдання, до тебе під’їде машина, буде тебе супроводжувати, перехоплювати твій сигнал. Не слухають всіх, слухають тих, кого потрібно… Принаймні, якщо ви не хочете, щоб вас слухали, біля вас не повинно бути жодного засобу зв’язку. Це 100% гарантія», – зауважив колишній очільник Служби зовнішньої розвідки.

Нагадаємо, в серпні Генеральний прокурор Юрій Луценко підписав наказ про догану керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому.

Як повідомлялося, 26 липня комісія прокурорів вирішила притягнути до дисциплінарної відповідальності та накласти на керівника САП стягнення у вигляді догани.

Догану Холодницькому винесли на основі свідчень прокурорів САП та людей, пов’язаних із матеріалами прослуховування з його кабінету.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 08:40 :21