вівторок, 4 вересня, 2018, 15:47 Події
Через «Кримський Титан» питна вода на Херсонщині перенасичена хлоридами
Фото: informator.news
Фото: informator.news

На Херсонщині у селі Першокостянтинівка Чаплинського району – у зоні впливу діяльності розташованого в окупованому Росією Криму заводу «Кримський Титан» – питна вода за вмістом хлоридів та загальній жорсткості значно перевищує норми.

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

«Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області... 31 серпня та 1 вересня 2018 року взяли участь у робочих виїздах до населених пунктів Каланчацького та Чаплинського районів, розташованих в зоні впливу ПрАТ «Кримський Титан». У с. Преображенка (Червоний Чабан) Каланчацького району та с. Першокостянтинівка Чаплинського району були відібрані проби питної води для дослідження на вміст токсичних елементів та за санітарно-хімічними показниками. У пробах, відібраних у с. Першокостянтинівка встановлено перевищення за показниками вмісту хлоридів (389,55 мг/дм3 при нормі до 250,0 мг/дм3) та загальної жорсткості (13,5 ммоль/дм3 при нормі 7,0 ммоль/дм3)», – йдеться у повідомленні.

Що ж стосується проб питної води, взятих у с. Преображенка Каланчацького району, то ці проби відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», зазначили у відомстві.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 17:24 :55