Новини » Суспільство 4 вересня, 2018, 7:29
Британські вчені запропонували перенести Землю на орбіту Марса
Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

Сонячна активність все частіше провокує на Землі серйозні катаклізми. У зв’язку з цим вчені з Суссекського університету запропонували перенести нашу планету подалі від світила, наприклад, на орбіту Марса. Правда, для початку Червону планету треба підірвати.

Про це пише Хроніка.інфо.

Для Землі перенесення спричинить колосальні зміни: в першу чергу, в гравітації, швидкість руху і часу повного обороту навколо Сонця. В ході подібної перестановки більшість живих істот виразно загине. Однак вчені залишають шанс на виживання для найбільш пристосованих.

На їхню думку, якщо все залишиться як і раніше, буде набагато гірше і для людей, і для тварин, і для інших земних організмів. Більш того, наслідки можуть бути катастрофічними: повільне розширення Сонця призведе до підвищення температури на поверхні Землі і океани випаруються, вважають вчені.

Втім, як і завжди, існує альтернатива – замість переміщення можна здійснити переїзд. Іншими словами, колонізувати Марс, пристосувавши його до потреб людини.

До речі, як раніше припустив британський астронавт Тім Пік, люди зможуть висадитися на Марсі вже через 20 років. Однак колонізатори повинні бути стійкими до радіації. Вроджений біологічний захист для них може створити модифікація генів. А поки людей на Червоній планеті немає, інформацію про неї збирають шість марсоходів, половина з яких належить США.

Як повідомлялось раніше, на Марсі знайшли руїни прямокутної споруди.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-19 06:04 :15