Новини » Політика 4 вересня, 2018, 18:26
Архієпископ Климент: Слова російського омбудсмена, що ніхто не просив побачення з Сенцовим – брехня

Уповноважений з прав людини в російському Ямало-Ненецькому автономному окрузі Анатолій Сак повідомив недостовірну інформацію, заявивши, що до нього «ніхто не звертався» з приводу дозволу на побачення з українським режисером Олегом Сенцовим, якого утримують в російській колонії міста Лабитнангі.

Про це розповів архієпископ Сімферопольський і Кримський УПЦ КП Климент, повідомляє «Крим.Реалії».

За його словами, архієпископ по телефону говорив Анатолію Саку про своє бажання відвідати Сенцова і нагадав, що голодуючий режисер писав заяву, в якому висловлював бажання зустрітися з архієпископом Сімферопольським і Кримським УПЦ КП.

«Тижнів зо три тому він (уповноважений з прав людини в російському Ямало-Ненецькому автономному окрузі Анатолій Сак – КР) був в Криму. Я йому подзвонив по мобільному телефону з проханням зустрітися. Він мені сказав, що з Криму вже виїхав і знаходиться в Тюмені. Я сказав, що хотів би обговорити з ним одне питання. Він каже: «По Олегу Сенцову?». Я кажу: «Так, хотів би обговорити питання щодо допуску в колонію...» Я сказав, що направив лист Москальковій і в управління УФСІН по Ямало-Ненецькому автономному окрузі, керівництву», – розповів архієпископ Сімферопольський і Кримський УПЦ КП Климент.

«На що він мені сказав, що він не вирішує питання допуску на зустріч до Сенцова, і якщо я хочу отримати допуск, то повинен звернутися безпосередньо у ФСВП в Москві. Його заява, що до нього ніхто не звертався, виглядає, щонайменше, як брехня», – підкреслив архієпископ Климент.

Нагадаємо, трохи більше половини росіян знають про ситуацію, пов’язану з голодуванням засудженого в РФ українського режисера Олега Сенцова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 20:26 :06