Новини » Політика 3 вересня, 2018, 20:30
Журналіст Бойко назвав, між ким точитиметься основна боротьба на виборах Президента
ZIK
ZIK

Реально на виборах боротьба буде йти між Тимошенко, Порошенком і тією людиною, яка, умовно кажучи, буде уособлювати схід України чи проросійські настрої.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив журналіст Юрій Бойко.

Гість програми зауважив, що в переліку кандидатів на майбутніх президентських виборах є люди, які себе позиціонують як опозиція до влади, але насправді є «технічними кандидатами» для того, щоб забирати голоси в основних гравців.

Юрій Бойко, коментуючи результати соціологічних досліджень, зокрема зауважив, що не бачить перспектив у лідера «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка. «Він може тільки «відкушувати» голоси. Наскільки я розумію, для цього його трішки фінансують. Тому що він не є організатором, він не має жодної ідеології, принаймні він у політиці досить давно, ще з тих часів, коли очолював Центр Разумкова, був міністром, депутатом ВРУ, але ми не чули від нього жодної політичної позиції. Загальні розмови – так, але політика – це питання власності, це питання державного устрою, це питання зовнішньої політики. Нічого чіткого не бачили», – вважає Юрій Бойко.

Журналіст також вважає, що в передвиборчу боротьбу Тимошенко й Порошенка втрутиться третій гравець – проросійський кандидат.

«Реально на виборах боротьба буде йти між Тимошенко, Порошенком і тією людиною, яка, умовно кажучи, буде уособлювати схід України чи проросійські настрої. Хто це буде, ми ще не знаємо, але саме в цьому трикутнику точитиметься боротьба», – переконаний Володимир Бойко.

Нагадаємо, як заявила в Одесі лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, вона балотуватиметься в президенти, і її політична сила не розглядає можливість об’єднання з іншими політичними силами чи підтримки інших кандидатів.

Додамо, експерт назвав трьох кандидатів, які випадуть із політики, програвши вибори Президента.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 06:54 :27