Новини » Спорт 3 вересня, 2018, 22:42
Збірна України з футболу провела перше тренування на зборі перед іграми Ліги Націй-2018
Збірна України провела перше тренування перед іграми Ліги Націй-2018 / ffu.ua
Збірна України провела перше тренування перед іграми Ліги Націй-2018 / ffu.ua

Сьогодні, 3 вересня, всі 25 футболістів, викликаних Андрієм Шевченком для підготовки до старту Ліги націй, провели тренування, що відбулося на столичному НТК імені Віктора Баннікова.

Перше заняття на зборі традиційно має свою специфіку, пише офіційний сайт ФФУ. Виконавці прибувають у розташування команди з різним рівнем ігрової втоми, що вимагає від тренерського штабу коригування навантаження. Відтак сьогодні після загальної розминки команда розділилася на дві частини. 

Футболісти, які вчора провели матчі за свої клуби, продовжили виконувати відновлювальні вправи з тренером із фізпідготовки Іваном Баштовим, а виконавці, які грали раніше або не були задіяні в поєдинках, виконували тактичні та ігрові вправи.

Згодом перша група збірників взяла участь в ігрових серіях, а друга виконувала удари по воротах. Розуміючи, що часу на підготовку до матчів дуже мало, тренерський штаб одразу ж почав працювати на втілення тактичних задумів. Що приємно, футболісти взялися за виконання тренерських ідей із завзяттям.

Цікавий момент – гравці вперше випробували новий м’яч, виготовлений спеціально для матчів Ліги націй УЄФА. Його дизайн, виконаний із використанням синьо-жовтих кольорів, здебільшого сподобався хлопцям. Частина збірників влаштувала змагання із влучання в поперечину, і варто зазначити, що доволі багато з них продемонстрували влучність. Чого в цьому більше – аеродинамічних властивостей нової кулі чи майстерності, – покажуть найближчі матчі.

Після тренування збірна повернулася до готелю, де хлопці повечеряють, після чого матимуть перше теоретичне заняття на цьому зборі. Робота розпочалася.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 15:01 :18