Новини » Світ 3 вересня, 2018, 16:19
Закритий аеропорт у Гельсінкі відновлює роботу через будівництво «Північного потоку-2»
Аеропорт Гельсінкі – Малмі. Фото: yle.fi
Аеропорт Гельсінкі – Малмі. Фото: yle.fi

В аеропорту Гельсінкі – Малмі після багаторічної перерви відновлюють рейсове пасажирське сполучення у зв’язку з будівництвом газопроводу «Північний потік-2».

Як повідомляє Європейська правда з посиланням на видання Yle, в аеропорту минулого тижня приземлився вертоліт німецької компанії Wiking Helikopter Service, який в найближчі дні почне перевозити працівників на місце будівництва газопроводу «Північний потік-2».

Востаннє регулярні пасажирські рейси з аеропорту Малмі здійснювали в 2011 році, коли данська компанія Bel Air перевозила будівельників «Північного потоку-1» на місце роботи.

Частину елементів конструкцій газопроводу будуть перевозити на місце будівництва через Фінляндію, що принесе дохід країні.

До відкриття в 1952 році аеропорту Вантаа Малмі був головним аеропортом не тільки Гельсінкі, але і всієї Фінляндії. Наразі його використовує мала авіація та у тренувальних цілях.

Майбутнє аеропорту досі під питанням. Термін чинного договору між містом Гельсінкі і Товариством друзів аеропорту Малмі, що виступає за збереження аеродрому, закінчується в кінці 2019 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 16:09 :16