Новини » Світ 3 вересня, 2018, 23:30
Європарламент зможе схвалити угоду з Лондоном лише за два тижні до дня Brexit

Європейський парламент зможе схвалити будь-яку угоду з Лондоном лише за два тижні до того, як Великобританія вийде з ЄС 29 березня 2019 року.

Про це заявила глава комітету з конституційних питань Європарламенту Данута Хубнер, – повідомляє Європейська правда з посиланням на Reuters.

За словами Хубнер, голосування, як очікується, відбудеться на пленарному засіданні 11-14 березня. Ймовірні терміни голосування вперше озвучуються на офіційному рівні.

Європарламент має схвалити будь-яку угоду щодо Brexit, щоб вона набула чинності, а це означає, що в разі голосування «проти» Британія вийде з ЄС без угоди.

«Ми повинні голосувати на першому березневому пленарному засіданні. Друге (25-28 березня) буде занадто запізнілим, тому що після нас Рада ЄС повинна знову розглянути це питання», – сказала Хубнер.

Вона сказала, що лідери ЄС не знають, чи зможуть вони «добитися успіху в завершенні переговорів в жовтні, або ж вони продовжаться в листопаді».

«Сподіваюся, що не далі листопада», – сказала вона, додавши, що подальша затримка значно збільшить ризик найбільш руйнівного сценарію – Brexit без угоди.

Європарламент також хоче голосувати тільки після британського парламенту, щоб уникнути схвалення угоди, яка потім може бути відкинута в Лондоні.

Як повідомлялось раніше, ЄС має бути готовим до Brexit без угоди.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 19:19 :56