понеділок, 3 вересня, 2018, 11:46 Спорт
Тренер збірної України з баскетболу Євген Мурзін: Лень і Михайлюк допоможуть збірній
Євген Мурзін / fbu.ua
Євген Мурзін / fbu.ua

Перед початком зборів національної чоловічої збірної Україниз баскетболу її головний тренер Євген Мурзін розповів журналістам про новачків команди, яких насправді новачками не вважає.

Крім того Мурзін повідомив про хід підготовки до сезону БК «Київ-Баскет», адже він також очолює цей столичний клуб, пише fbu.ua.  

Про новачків збірної України

Ви вважаєте гравців НБА новачками? Михайлюк пройшов усі стадії збірної України – U-16, U-18, U-20. А приїзд Леня? Так, це його перший приїзд до лав збірної України. Але ж за плечима у цього хлопця – роки успішних виступів в НБА, де на паркет не випускають за красиві очі. Абсолютно переконаний, що і Лень, і Михайлюк допоможуть збірній.

Найближчі плани БК «Київ-Баскет»

Вже у понеділок до команди приєднаються американські легіонери Моріс Крік і Грег Мангано. По американцях я ретельно збирав інформацію, можу сказати, що обидва гравці кваліфіковані, дисципліновані. Сподіваюся, з ними не матимемо проблем. На мою думку, ми зробили правильний вибір.У команді є і досвідчені, і молоді виконавці, зокрема гравці збірної України U-20 Горобченкo, Бондаренко, слідкуватиму за їхнім прогресом. Я розраховую на кожного гравця. Зараз саме триває період, коли ми обираємо. Дивимося, як вони витримують навантаження, як сприймають інформацію, як відповідатимуть вимогам, які я пред’являтиму.

Завдання на сезон

Наше завдання – вигравати у кожному матчі. Тут я не буду оригінальним – будь-який тренер ставить завдання обіграти суперника. Ми прагнемо бути конкурентоспроможним, боєздатним колективом. У Суперлізі є фаворити – це Дніпро і Черкаські Мавпи, їх представляти не треба. Ми ж поки нова команда, треба пройти етап становлення. Як швидко це відбудеться? Будемо намагатися нав’язати боротьбу з першого ж матчу.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 17:30 :16