Новини » Львів 3 вересня, 2018, 13:15
Свиноферма на Стрийщині забруднює навколишнє середовище

Відбулася зустріч голови Стрийської райдержадміністрації Василя Зубрицького з генеральним директором ТзОВ «Галичина Захід» Йохансеном Мортеном Холмом. Під час зустрічі йшла мова про впровадження на ТзОВ «Галичина – Захід» нових екологічних технологій з метою запобігання забруднення навколишнього середовища

Про це ІА ZIK повідомили у Стрийській райдержадміністрації 

Голова райдержадміністрації Василь Зубрицький висловив своє занепокоєння керівництву підприємства з приводу екологічної проблеми, яка турбує мешканців сіл, що межують з «Галичиною-Захід», а саме забруднення повітря та поверхневих вод.

Також керівник району підняв питання підвищення на підприємстві рівня заробітної плати працівникам та з повагою ставитися до запитів робітників. Учасники зустрічі обговорили шляхи вирішення проблемних питань.

Підбиваючи підсумки, голова райдержадміністрації запропонував керівництву ТзОВ «Галичина Захід» всі підняті під час зустрічі питання опрацювати з інвесторами та підготувати комплекс заходів щодо виходу із ситуації.

Нагадаємо, «Галичина-Захід» – це сільськогосподарський комплекс із 100% датськими інвестиціями. Спеціалізується на вирощуванні та реалізації товарного поголів’я свиней на забій. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 09:50 :09