Новини » Суспільство 3 вересня, 2018, 6:10
Супрун розповіла, як здолати «післявідпустковий синдром»

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун наголосила, що момент переходу до звичайного робочого ритму може бути досить стресовим, і порадила, як побороти «післявідпустковий синдром».

Про це вона написала у Facebook.

«Багатьом хотілося б продовжити безтурботне життя. Тож момент переходу до звичайного робочого ритму може бути досить стресовим. Хтось стає дратівливим, у когось пригнічується настрій. Навіть може підвищитися температура, загостритися хронічні хвороби, з’явитися сонливість», – написала Супрун.

Згідно з дослідженнями, більш як 75% всіх заяв про звільнення пишеться саме після відпустки, при цьому понад 35% працівників звільняються в перший тиждень після повернення з відпочинку.

У зв’язку з цим вона радить правильно харчуватися, добре поспати, щоб перед роботою або навчанням поспати не менш як 7-8 годин. Крім того, знаходити час на дистанціювання від джерел стресу та не перейматися, якщо з робочими планами поки не вдається.

«Якщо під час роботи ви переважно сидите – надолужуйте активність в інший час.

Почніть з легкої розминки вранці, відмовтеся від використання ліфта та авта, більше ходіть пішки різними маршрутами», – пише Супрун.

Також не слід одразу братися за складні складні справи чи завдання. Необхідно робити перерви кожні 2-3 години хоча б по 10-15 хвилин в процесі робочого чи навчального дня, а після роботи потішити себе приємною прогулянкою чи покупкою, відвідуванням театру чи похід в кіно.

«Передусім потрібно входити у роботу і навчання поступово, уникаючи різкої зміни темпу і наповненості життя», – наголосила урядовець.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 01:37 :19