Новини » Політика 3 вересня, 2018, 23:25
Пастух: Міжнародні партнери стурбовані бездіяльністю України в Азовському басейні
ZIK
ZIK

Міжнародні партнери України роками апелюють до нас, вказуючи зокрема на відсутність українських збройних сил в Азовському басейні. Вони питають, чому від нас немає навіть жодної заяви.

Про це в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK розповів народний депутат України (фракція «Об’єднання «Самопоміч») Тарас Пастух.

Він підкреслив, що як член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони регулярно зустрічається з військовими різних країн, і всі вони консолідовано підтримують Україну.

«І ця підтримка не просто на словах – вони приїжджають на полігони, надають певне озброєння чи консультують уряди своїх держав для такої допомоги. Але проблема в іншому – попри все це співчуття і підтримку, українська влада не може зробити тих реальних кроків, які від нас просять партнери», – підкреслив нардеп.

За його словами, Сполучені Штати, Рада Європи та НАТО роками апелюють до України, вказуючи зокрема на відсутність українських збройних сил в Азовському басейні.

«Вони питають, чому від нас немає жодної заяви. А українська влада мовчить. І сьогодні Росія фактично створила проблему, а ми починаємо апелювати. При цьому, чотири роки про це говорило керівництво Військово-морського флоту. Моряки говорили: якщо ви нас не підсилите, ми не здатні будемо охороняти наші рубежі з води», – каже Тарас Пастух.

Також він підкреслив, що американська влада пропонувала Україні надати свої кораблі та озброєння. Вже було ухвалене рішення про надання допомоги, але досі Україна не може її отримати.

«Хтось на рівні міністерства чи Генерального штабу не може вирішити елементарні питання. А саме це і є кроками до НАТО, саме це є справжньою інтеграцією. Будуть реальні рішення, якщо Україна буде визнана країною, що досягнула відповідних стандартів», – підсумував парламентар.

Нагадаємо, ФСБ Росії затримало в Азовському морі українське судно з чотирма моряками.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 04:16 :24