понеділок, 3 вересня, 2018, 9:28 Спорт
Огляд матчів сьомого туру футбольної Прем’єр-ліги сезону-18/19
upl.ua
upl.ua

Черговий, сьомий тур чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги сезону-18/19 завершився поразками київських клубів «Динамо» та «Арсенал», які приймали львівські «Карпати» та луганську «Зорю» відповідно на столичних стадіонах НСК «Олімпійський» та «Динамо» імені Валерія Лобановського.

«Динамо» зазнало першої поразки у національній першості нинішнього сезону, програвши «Карпатам» з рахунком 0:2, повідомляє офіційний сайт Прем’єр-ліги.

Львів’яни виграли у киян завдяки «дублю» 21-річного форварда «зелено-білих» Мар’яна Шведа, який відзначився на 19-й та 45+2 хвилинах. З 56-ї хвилини «Карпати» догравали матч у меншості через вилучення захисника з Боснії та Герцеговини Аді Мегремі.

ФК «Арсенал-Київ» у свою чергу програв «Зорі» з рахунком 0:5. М’ячі забили Олександр Караваєв (5), Дмитро Хомченовський (13, 69), Рафаель да Сілва (44) та Богдан Леднєв (51).

ФК «Львів» – ФК «Олександрія» – 2:2

голи: Бруно Дуарте (8), Лукас Тейлор (21) – Василь Грицук (54), Артем Сітало (83).

Поточне турнірне становище: «Шахтар» – 18 очок (після 7-ми ігор), ФК «Олександрія» – 16 (7), «Динамо» – 13 (6), «Зоря» – 11 (7), «Чорноморець» – 9 (7), «Олімпік» – 9 (7), «Ворскла» – 9 (7), «Карпати» – 8 (7), «Десна» – 7 (7), ФК «Львів» – 6 (7), ФК «Маріуполь» – 4 (6), «Арсенал» – 4 (7).

Нагадаємо, зустріч третього туру ФК «Маріуполь» – «Динамо» (Київ) перенесли на 26 вересня через участь обох клубів у єврокубках.

2018-09-22 05:13 :58