Новини » Львів 3 вересня, 2018, 16:04
Наступної неділі у Львові відбудуться заходи, приурочені Дню батька

В неділю, 16 вересня, з 15:00 до 17:30 год. біля пам’ятника Тарасові Шевченку на проспекті Свободи відбудеться урочистий захід «Всенародний День батька України». Його організовує Християнська Євангельська Церква «Гефсиманія».

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Як інформують організатори, участь в заході візьмуть представники громадських організацій, християнських церков м. Львова, творчі, співочі та танцювальні колективи.

«Метою заходу є піднести значення і розуміння у суспільстві ролі та авторитету батька, як голови родини, показати важливість ролі батька у вихованні дітей, як майбутніх батьків української нації. Відкрити цінність і значимість відповідального батьківства для чоловіків, чесно сказати не тільки про права, але і про обов’язки батька, як голови родини, як чоловіка і громадянина України.

Це не просто свято Дня батька – це можливість щороку оновити усвідомлення і розуміння для чоловіків, жінок і дітей важливості Батька і батьківства в українській родині. Це повага і пошана, це відповідальність членів родини щодо батька», – розповіли організатори заходу.

Під час дійства можна буде почути коротку історію заснування Дня батька, виступи представників громадських організацій, церков, воїнів АТО, руху «Нескорені», влади міста, області.

Далі відбудеться міжконфесійна спільна молитва благословення за батьків, чоловіків України та святкова музична частина: виступи музичних, співочих, танцювальних колективів від громадських організацій, церков.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 02:10 :20