Новини » Політика 3 вересня, 2018, 22:35
Нардеп Пастух: Після усіх переписувань Конституції залишиться лише переписати Біблію
ZIK
ZIK

Українці уже неодноразово демонстрували свій цивілізаційний вибір щодо подальшого розвитку держави – від проголошення Незалежності і аж до сьогодні. Тому й потрібно накласти мораторій на переписування Конституції і нарешті почати виконувати те, що вимагають закони країни.

Про це в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Самопоміч») Тарас Пастух.

Він підкреслив: вважає, що свій цивілізаційний вибір щодо напряму подальшого курсу держави українці зробили тоді, коли проголосили Незалежність. З того часу пройшло вже понад чверть століття, однак тодішня влада зробила все для того, аби відтягнути чи змінити цей заданий народом вектор.

«Вдруге українці зробили свій вибір, коли була Помаранчева революція. Втретє – революція 2014-2015 років. Тоді вони сподівались, що нова влада не буде переписувати Конституцію, а робитиме реальні практичні кроки на тому рівні довіри, який був у всього світового суспільства. Тоді дійсно для всіх відкрили усі двері, і не війна стала перешкодою», – зазначив Пастух.

Окрім того він зауважив: усі переконані, що війна не закінчилась і для Грузії, однак перспектива членства в НАТО цієї держави є набагато вищою, ніж України.

«Грузія пройшла цілу низку реформ», – підкреслив нардеп.

Також він переконаний: зараз багато кандидатів у президенти обрали собі за стратегію говорити про зміни до Конституції.

«Нібито найбільша українська проблема – не так написана Конституція. Мовляв, давайте її змінимо і все – ми уже в НАТО чи ЄС, у нас немає корупції, найсильніша армія, курс по 8, а війна закінчилась за лічені години. Та коли ми обговорювали це питання на фракції, виникла ідея взагалі накласти на таке мораторій і найближчі двадцять років чи п’ятдесят не чіпати нашої Конституції», – розповів депутат.

Тож він підкреслив: варто нарешті виконувати ті закони, які в нас є, а не прописувати нові.

«Можливо, в цьому і є наша проблема. Адже, якщо переступимо через Конституцію, можливо, залишиться лиш переписати Біблію. Тому я сприймаю такі заяви виключно як політичні маневри. Кожен маневрує, чи може», – підкреслив Тарас Пастух.

Як повідомлялось, Президент Петро Порошенко зареєстрував зміни до Конституції України щодо закріплення у ній європейського та євроатлантичного напряму розвитку держави.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 09:01 :24