Новини » Львів 3 вересня, 2018, 14:04
На Жидачівщині поріг шкіл вперше переступили понад 700 першокласників

Сьогодні, 3 вересня, у Жидачівському районі розпочали навчання 700 першокласників. Керівництво Жидачівської райдержадміністрації надіслало щирі вітання освітянам району, учням, рідним і близьким школярів, побажання щастя, Божого благословення на шляху пізнання та мирного неба над українською землею.

А перед початком нового навчального року, 31 серпня, заступник голови Жидачівської орайдержадміністрації Віра Корецька побувала у с. Монастирець, де відвідала місцеву загальноосвітню школу імені Володимира Поповича – полеглого в серпні 2014 захисника України, який навчався у цій школі.

Школа в с. Монастирець отримала перед початком нового навчального року шкільні меблі для першокласників в рамках започаткування освітньої реформи «Нова українська школа». 31 серпня нові комплекти меблів також отримали школи с. Млиниська та с. Протеси.

Як повідомив начальник відділу освіти Жидачівської РДА Юрій Гурський, інвентар для початкових класів в процесі закупівлі  мав певну затримку через проведення тендерних процедур. Предмет закупівлі – шкільні меблі, зокрема, йдеться про комплект парта-стілець з вирізом – 327 штук. Загальна вартість – 394 000 грн. Кінцевий термін поставки товарів 3 вересня. Зауважимо, що саме 3 вересня в більшості шкіл району розпочинається новий навчальний рік. Також вирішуються питання і щодо придбання комп’ютерної техніки та дидактичних матеріалів. Все надійде у школи ще у вересні.

За словами керівника відділу освіти Ходорівської ОТГ Наталії Калинець, виділених урядом коштів для започаткування «Нової української школи» загалом вистачає. З місцевого бюджету частково довелось дофінансовувати придбання шкільних парт (30%) та придбання комп’ютерної техніки й дидактичних матеріалів – 10%. Також вона зазначила, що вчителі, які починають працювати за новою програмою, пройшли відповідне навчання. У Ходорівській ОТГ нову комп’ютерну техніку придбали ще до 1 вересня, очікують на доставку мультимедійних комплексів. Дещо затримується доставка до шкіл Ходорівської ОТГ комплектів нових шкільних меблів через велику кількість замовлень у вінницької фірми, яка виграла тендер.

У Гніздичівські ОТГ класи будуть укомплектовані новими меблями до 15 вересня. У вересні-жовтні надійдуть і планшети для кожного першачка.

У Новострілищанській ОТГ у жовтні очікують на поставку придбаних меблів. Тут також планують закупити ноутбуки, багатофункціональні принтери, мультимедійне обладнання та ін.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 14:34 :20