Новини » Львів 3 вересня, 2018, 14:20
На Самбірщині відбулося свято лемківської культури «До тебе лину, моя рідна земле»

Тринадцятий раз у с. Нагірне Самбірського району 2 вересня відбулося свято лемківської культури «До тебе лину, моя рідна земле».

Про це йдеться у повідомленні Самбірської райдержадміністрації.

Благословили урочистий захід священики Самбірщини. Урочистим було відкриття свята та традиційне запалення самої ватри.

На сцені виступили популярні колективи художньої самодіяльності Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської, Житомирської та Львівської областей. З привітальним словом до присутніх звернулися голова Львівської обласної державної адміністрації О. Синютка, голова постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку О. Домчак, перший заступник голови Самбірської райдержадміністрації П. Герман, депутати Львівської обласної ради. В

«Нам необхідно робити усе від нас залежне, щоб наша держава процвітала. Давайте щодня, кожен на своєму місці, будемо не тільки на словах любити нашу Україну, але й крок за кроком робитимемо усе для того, щоб вона була багатою і сильною», – зазначив Олег Синютка.

Присутніх порадував конкурс на найкращий національний стрій, ватряне частування, мистецтво лемківських музик, виставка-продаж товарів народних умільців, дитячий та творчий розважальні майданчики.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 03:15 :13