Новини » Львів 3 вересня, 2018, 17:44
На пл. Князя Ярослава Осмомисла реставрують сходи до церкви Матері Божої Неустанної Помочі

Минулого місяця розпочали роботи з капітального ремонту сходів на пл. Князя Ярослава Осмомисла, які ведуть до церкви Матері Божої Неустанної Помочі (Марії Сніжної).

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Замовником робіт є управління охорони історичного середовища ЛМР. Роботи проводять за кошти міського бюджету. Вартість робіт відповідно договору більше 900 тис. грн.

Крім того, цього року буде виготовлено проектно-кошторисну документацію на ремонт храму загалом. Однак ці роботи планують провести вже наступного року.

Як повідомили в управлінні охорони історичного середовища ЛМР, виконавцем робіт по об’єкту «Капітальний ремонт сходів на пл. Князя Ярослава Осмомисла у м. Львові» визначено ТзОВ «Еталон Ком». Сума договору – 974 238,11 грн. Однак, зараз у бюджеті розвитку міського бюджету м. Львова передбачено лише 200 тис. грн на ремонт сходів, тому роботи заплановано виконати до кінця травня 2019 р. У разі збільшення фінансування з бюджету розвитку, роботи можуть бути завершені у 2018 році.

«Храм Матері Божої Неустанної Помочі (Марії Сніжної) – це один з найстаріших храмів Львова. Кажуть, що він був збудований у ХІІІ ст., але письмові згадки про нього є з ХІV ст. Храм був збудований німецькими колоністами. Пізніше він перебудовувався. Остання така ґрунтова реставрація проводилася Юліаном Захаревичем, і тоді храму надали такого вигляду, який він має зараз.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 10:09 :37