Новини » Львів 3 вересня, 2018, 22:17
Ласкаво просимо до нашого міста: Туристів у Львові зустрічають щурі
ZIK
ZIK

У Львові гостей зустрічають щурі. Так у соціальній мережі написали туристи, які приїхали до міста, бо поряд із пероном побачили, як розгулюють величезні гризуни.

Про це йдеться в сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне» на телеканалі ZIK.

На першому пероні головного вокзалу Львова помітили пацюків. Тварини бігали просто поміж пакунками пасажирів.

Відео відзняла та виклала в мережу туристка Анастасія. Дівчина нарахувала цілу сімейку гризунів: двоє великих, завбільшки з кошенят, і троє менших. Про це написала на інтернет-сторінці міста. Ще більше вражень виклала в онлайн-переписці.

«Повернувши голову в бік, пробіг такий невеликий щур. Трохи стало лячно. Але коли вийшов ще один, потім другий, третій – уже взагалі ставало не по собі. Ми тихо сиділи і дивилися, що далі буде, наскільки близько вони підійдуть. Тоді ми і вирішили зняти відео та хоча б спробувати кудись викласти його з проханням допомоги мера міста, соціальних груп чи хоч якось», – пояснює туристка.

Пост про вокзальних гризунів одразу набрав багато коментарів у соцмережі. Когось щурі лякають, а комусь вони навіть сподобалися.

Прочитали пост про щурів і в адміністрації станції «Львів». Кажуть: дотримуються усіх санітарних норм і мають договір із комунальниками, які регулярно винищують шкідників.

«На жаль, зараз така ситуація що багато пасажирів сміття викидають просто в кущі, і від того розмножуються і бігають гризуни. Але, тим не менш, планова дератизація по окремих місцях у нас проходить щомісяця, а загальна – двічі на рік», – запевняє інженер із охорони праці вокзалу «Львів» Христина Плахтина.

Масово труять гризунів навесні та восени. І не лише на вокзалах – проводять дератизацію по всьому місту. Спеціалісти пояснюють: навесні пацюки залишають залюблені приміщення, а восени якраз шукають нові домівки.

Тож спеціалісти заспокоюють: скоро дадуть раду гризунам у місті. Із середини жовтня розпочнеться масова дератизація.

Нагадаємо, на Буковині попереджають про загрозу спалаху лептоспірозу – інфікованих гризунів виявили на всіх адміністративних територіях.

Анна Мартищук, «Перші про головне»

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 15:07 :54